Aktualności2018styczeńSpółka nagrodzona za budowę Hali widowiskowo-sportowej Gliwice.
http://pwik.gliwice.pl//aktualnosci/471-spolka-nagrodzona-za-budowe-hali-widowiskowo-sportowej-gliwice.html

Aktualności

02 stycznia 2018

Rozstrzygnięto VII edycję konkursu „Śląskie Budowanie – 2017”. Dwie statuetki projektu Zygmunta Brachmańskiego i okolicznościowe dyplomy trafiły do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach.

W kategorii "Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej" nagrodę otrzymała Pani Iwona Lukowicz-Fojt, Wiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach w uznaniu za rozwój inwestycyjny przedsiębiorstwa oraz profesjonalne zarządzanie gospodarką wodno-ściekową. Jak podkreśliła Pani Prezes - „Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej” jest nobilitacją, ale też wyzwaniem. Wyzwaniem do dalszej pracy, do realizacji kolejnych zamierzeń. Muszę przyznać, że prowadzenie inwestycji m.in. budowy Hali widowiskowo-sportowej Gliwice, było dla mnie poważnym sprawdzianem, dlatego tym bardziej jestem dumna, że dostrzeżono tę inwestycję. Nagroda będzie wyeksponowana na honorowym miejscu.

Wyróżnienie w kategorii "Śląska Wielka Nagroda Budownictwa" zostało przyznane za efektywną koordynację budowy Hali widowiskowo-sportowej Gliwice. Zakończone sukcesem, wieloetapowe prace przy budowie jednej z największych inwestycji miejskich, to efekt profesjonalizmu, doświadczenia i należytej staranności Spółki, która pełniła rolę Menadżera Projektu. W imieniu Spółki nagrodę odebrała Pani dr Katarzyna Jachymska - Członek Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach. Nagrody wręczono podczas XX Gali Budownictwa, która odbyła się w Katowicach 18 listopada 2017 r.

 

Galeria zdjęć

Dyplom "Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej"
Dyplom "Śląska Wielka Nagroda Budownictwa"
XX Gala Budownictwa - Iwona Lukowicz-Fojt Wiceprezes Zarządu PWiK Sp. z o.o. w Gliwicach, wręczenie
XX Gala Budownictwa - Katarzyna Jachymska Członek Zarządu PWiK Sp. z o.o. w Gliwicach, wręczenie nag

w górę