Aktualności2016czerwiecIndustriada w Muzeum Techniki Sanitarnej - 11 czerwca 2016 r.
http://pwik.gliwice.pl//aktualnosci/338-industriada-w-muzeum-techniki-sanitarnej-11-czerwca-2016-r.html

Aktualności

06 czerwca 2016

11 czerwca 2016 r. o godzinie 13:00 otwieramy drzwi Muzeum i zapraszamy do podróży w przeszłość, do której zabiorą nas legendy przemysłu, historia rozwoju drewnianych rurociągów, unikalne eksponaty dawnego zakładu przepompowi ścieków, który liczy sobie ponad 100 lat.

Po dawce historii pasjonaci techniki będą mieli okazję zwiedzić nowoczesne obiekty Centralnej Oczyszczalni Ścieków, zaplecze Zakładowego Laboratorium wody i ścieków, dyspozytorni oraz biur obsługi technicznej, podczas co półgodzinnych wycieczek po terenie zakładu.

Czekamy na Państwa również z dobrą zabawą!
Wspólnie zbudujemy tajemniczy mechanizm. Wpłyniemy na szerokie wody żeglarskich atrakcji. Dla aktywnych proponujemy ślizgi na desce surfingowej a dla aktywnych, sprytnych i dowcipnych - pięciobój wodny. Najmłodsi miło spędzą czas w krainie wesołych kropelek. Nie zabraknie muzyki i widowiskowych pokazów mażoretek. Naszą wspólną Industriadę zakończymy mocnym uderzeniem pokazów wojskowych dynamicznych grup specjalnych, na które serdecznie zapraszamy o 16:30.

I jeszcze…dla miłych gości mamy coś wyjątkowego – szklankę źródlanej gliwickiej wody wprost z oryginalnego saturatora z lat 70.

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje naszym facebooku
oraz
stronie internetowej Muzeum Techniki Sanitarnej

w górę