Aktualności2015październikZaproszenie na spotkanie mieszkańców Ostropy
http://pwik.gliwice.pl//aktualnosci/269-zaproszenie-na-spotkanie-mieszkancow-ostropy.html

Aktualności

20 października 2015

ZAPROSZENIE

 

Szanowni Mieszkańcy Ostropy i Wójtowej Wsi,

W imieniu Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Państwa na spotkania dotyczące podłączania się do nowowybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej realizowanej w ramach niezwykle ważnego projektu unijnego pod nazwą „Modernizacja gospodarki wodno-ściekowej w Gliwicach – II etap”.

Dokonanie przez Państwa podłączenia się do kanalizacji sanitarnej, pozwoli na ochronę ekologiczną naszego regionu, spełnienie unijnych norm i rozwój Gliwic – miasta, które jest naszym domem i współwłasnością jego mieszkańców.

Mając powyższe na względzie, serdecznie zapraszamy mieszkańców następujących ulic Ostropy i Wójtowej Wsi na spotkanie w dniu:
26.10.2015r. godz. 18.00 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Arki Bożka przy ul. Daszyńskiego 424 w Gliwicach
 

Daszyńskiego (od ulicy Ciupków do numerów 699 i 704), Architektów, Tokarskiej, Ciesielskiej (do szybu), Geodetów, Piekarskiej, Oficerskiej, Marynarskiej, Nauczycielskiej, Prawników, Lekarskiej, Ciupków, Rybackiej, Ekonomistów, Fizyków, Elektryków, Południowej, Zachodniej, Słonecznej, Wójtowskiej, Orkana, Św. Ludwika, Poligonowej, Ku Dołom, Witosa (budynki nr 5 i 7), Traktorzystów (budynek nr 3), Dolnej Wsi (budynki 123 i 127)

              Wiceprezes Zarządu Iwona Lukowicz-Fojt            Prezes Zarządu Henryk Błażusiak

w górę