Aktualności2014czerwiecGra Miejska Wody Europy - Gramy Czysto!
http://pwik.gliwice.pl//aktualnosci/157-gra-miejska-wody-europy-gramy-czysto.html

Aktualności

04 czerwca 2014

W odpowiedzi na realne potrzeby mieszkańców gliwickich dzielnic Bojków i Ostropa Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. realizuje projekt modernizacji gospodarki wodno-ściekowej. Na budowę 60 kilometrów nowej sieci kanalizacyjnej spółka pozyskała 53 miliony złotych z Unii Europejskiej. Mieszkańcy obu dzielnic zyskają dostęp do sieci w przyszłym roku, ale już w sobotę 14 czerwca każdy chętny będzie mógł dowiedzieć się więcej o projekcie w trakcie gry „Wody Europy”. Gra zostanie przeprowadzona między 13.00 a 17.00 na terenie PWiK i Muzeum Techniki Sanitarnej przy ulicy Edisona 16 w Gliwicach. Na najlepszych uczestników czekają  atrakcyjne nagrody!

Dla kogo gra „Wody Europy”?
Gra „Wody Europy” przeznaczona jest dla wszystkich chętnych, którzy mają ukończone 13 lat i chcą w formie zabawy poznać projekt budowy nowej sieci kanalizacyjnej w gliwickich dzielnicach Bojków i Ostropa. Udział w grze nie będzie wymagał specjalistycznej wiedzy. Ważniejsza będzie ciekawość i kreatywność.

Na czym będzie polegała gra „Wody Europy”?
W ramach gry na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków i Muzeum Techniki Sanitarnej przygotujemy dziesięć ciekawych i różnorodnych zadań nawiązujących do projektu budowy nowej sieci kanalizacyjnej w gliwickich dzielnicach Bojków i Ostropa. Nie będzie to jednak nudny sprawdzian wiedzy. Na graczy czekać będą zadania logiczne, zręcznościowe, a nawet artystyczne! Za wykonanie każdego z zadań otrzyma się punkty, a im więcej zdobytych punktów tym większa szansa na zdobycie jednej z nagród.
Na wykonanie wszystkich zadań gry wystarczy około godziny.

Jakie nagrody czekają na najlepszych graczy?
Na gracza z najwyższą liczbą zdobytych punktów czeka nagroda główna gry – rower miejski! W puli nagród dla uczestników gry znajduje się również 15 voucherów podarunkowych do sieci salonów EMPIK o wartości 100 złotych każdy.

Jak wziąć udział w grze „Wody Europy”?
Do gry będzie można „wejść” w dowolnym momencie między 13.00 a 16.00 odbierając kartę gry
w punkcie informacyjnym gry na terenie Muzeum Techniki Sanitarnej. Na wykonanie zadań będzie czas do godziny 16.30, a o godzinie 17.00 zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody. Osoby, które wezmą udział w grze, a nie będą obecne na zakończeniu otrzymają nagrody pocztą. Nie dotyczy to nagrody głównej gry, która będzie czekała na odbiór w siedzibie PWiK sp. z o.o.


REGULAMIN GRY

 

w górę